Author: c***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 品質無庸置疑,價格也合理,出貨快速,值得推薦。
Price: HK$116.00
| Material | Aluminum |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Socket Type | H4 |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 60W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25061000345019279 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 6095217 people said the quality is very good!
Author: c***4
Date:
Review: 品質無庸置疑,價格也合理,出貨快速,值得推薦。
Author: s***1
Date:
Review: Thank you SHEIN very nice quality
Author: c***n
Date:
Review: Good quality material. Have bought this a few times already for multiple vehicles and have no complaints
Author: s***0
Date:
Review: Best product ever it is very bright and easy to install
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.